Porto Franco betoonitööd teevad NOBE ja Kontek Int
01.09.2017

Äri- ja vabaajakeskus Porto Franco sõlmis NOBE ja Kontek Int ASi konsortsiumiga lepingu projekteerimiseks ja betoonitöödeks kogumaksumusega ligi 31 miljonit eurot.

„Betoonitöödega alustamine annab sõnumi, et Tallinna suurima vabaajakeskuse rajamisega minnakse täiskäigul edasi,“ kommenteeris Porto Franco juhatuse liige Rauno Teder.

NOBE juhatuse esimees Mait Rõõmusaar märkis, et sõlmitud leping on tunnustus ettevõtte projekteerimismeeskonnale, mis suutis Porto Francole välja pakkuda efektiivse, kuid kulusäästliku lahenduse. Porto Franco projekteerimis- ja betoonitööde kogumahuks on ligikaudu 77 000 m³, keskusse tuleb kolm maa-alust ning viis maapealset korrust.

Porto Franco arendusse investeeritakse 160 miljonit eurot ning uues mitmefunktsioonilises linnakvartalis valmib enam kui 150 000 m2.

NOBE ehk Nordecon Betoon OÜ pakub ehituse täisteenust projekteerimisest hoone valmimiseni. NOBE annab tööd ligi 155 inimesele. Kontek Int AS on spetsialiseerunud suuremahuliste ehitusprojektide elluviimisele ja annab tööd ligi 100 betooniala spetsialistile.

NOBE ehitusmehed

Kontek Int ehitusmehed